Sebla Gökçe

Sebla Gökçe

 

Retweet rank: 557,709 - approx 91.26 percentile

Followers:
597
Following:
388
Listed:
5
Bio: Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Herkesten, her durumdan birseyler öğrenmek.. her anı, her duyguyu doya doya yaşamaktır hayat!
 

Get More Retweets

Track your daily reach, engagement
best content, competition & more

FREE TRIAL or Learn more
 

Recent @seblagokce Retweets | Top Retweets | Influential Retweets | Dashboard

 1.       RT @seblagokce: Kendi değerini başkasını zihinde alçaltarak yükseltme çabası, kimsenin kimseden daha değerli olamayacağını kabullenebilmek yetmez mi?

 2.       RT @seblagokce: http://t.co/tJTkojca10

 3.       RT @seblagokce: Her çocuğun, kadının, insanın maddeye verdiğimizden çok çok daha fazla değeri hak ettiğinin anlaşılması dileğiyle, mutlu bayramlar..

 4.       RT @seblagokce: Ergenlik @PPSIKIYATRI http://t.co/vjlTtE02Ku

 5.       RT @seblagokce: Ergenlerin ilgi alanlarına girip, onları tanımadan, onlara ulaşmadan istediğimiz gibi olmalarını çooook bekleriz :)

 6.       RT @seblagokce: Ergenlerin ilgi alanlarına girip, onları tanımadan, onlara ulaşmadan istediğimiz gibi olmalarını çooook bekleriz :)

 7.       RT @seblagokce: Ergenlerin ilgi alanlarına girip, onları tanımadan, onlara ulaşmadan istediğimiz gibi olmalarını çooook bekleriz :)

 8.       RT @seblagokce: Ergenlerin ilgi alanlarına girip, onları tanımadan, onlara ulaşmadan istediğimiz gibi olmalarını çooook bekleriz :)

 9.       RT @seblagokce: Tutturmaları tutarlı tutumlar tutar :)

  Page 1
  Showing you results from the last few days. Upgrade for the full history of retweets, counts and more ...

  Missing Retweets? Login to see all of them.

   

   

  You might like to see retweet rank of:

  BBC News (World) Psikeart Dergisi Sahika Yuksel Kitap ve İnsan gökben hızlı sayar taze kitap Raşit Tükel Gözde Eckhart Tolle Rüzgar Deniz ☮
  BİRLİK'te SAĞLIK Yüksel Yılmaz Alp Üçok DiyabetimBen KoruyucuAile HuffPost Parents PREP Dernegi Fatma Lap FERH@N ŞENSOY İstanbulKoruyucuAile